Cariere

job marketing online

Junior online marketing specialist

CANDIDATUL IDEAL:

– absolvent studii superioare sau in curs de absolvire
– o buna cunoastere a Facebook, Google+, Twitter, Pinterest, Instagram
– o persoana comunicativa, optimista, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional
– cunostiinte foarte bune de operare PC
– cunostiinte avansate de limba engleza (scris, citit, vorbit)
– persoana organizata / atenta la detalii
– cunostiintele SEO si in utilizarea platformei WordPress reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

– structureaza si documenteaza informatiile brute pe care apoi le posteaza online
– management canale Social Media (Facebook, Twitter, G+, Pinterest, YouTube.com, etc.)
– administrare continut web conform regulilor SEO
– activitati Off-page SEO
– inscrieri in cataloage web
– activitati de monitorizare si raportare

Beneficii:

– salariu conform cu experienta
– bonusuri in functie de performanta
– asistenta si training specializat
– mediu de lucru profesionist si dinamic

Salariu in functie de experienta, intre 1200 lei si 1600 lei / luna.
Renegociabil la fiecare 6 luni, in functie de performante.

Asteptam CV-uri voastre la adresa de e-mail : contact@allproweb.ro